امکانات دبیرستان

نمایی از فضای بیرونی مدرسه
نمای بیرونی ساختمان مدرسه
حیاط پویا
اتاق بهداشت
حیاط مدرسه
زمین ورزش
زمین ورزش
حیاط پویا
سالن آل یاسین
آزمایشگاه
آزمایشگاه
آزمایشگاه
نمایی از فضای بیرونی مدرسه
اتاق ورزش
اتاق ورزش
اتاق ورزش
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

دبیرستان دخترانه دانشگاه شیراز با متراژ 4000 متر مربع  در سال 1368 به عنوان یکی از بزرگترین مدارس غیر انتفاعی شيراز تاسیس گردید ؛ برنامه های این مجموعه زیر نظر اعضای هیئت امنا و مدیریت محترم مجتمع(آقای توکل با خدا ) ، (شامل مقطع پیش دبستانی تا دوره دوم متوسطه) اداره می شود که در راس این مجموعه ریاست محترم دانشگاه شیراز قرار دارد.

این دبیرستان از همان ابتدا به دلیل بهره گیری از طرح ها و ايده هاي نو و استفاده از کارشناسان مراکز تربیت معلم و آموزگاران کارآمد شیراز مورد استقبال قرار گرفت .در حال حاضر دبیرستان دخترانه دوره دوم دارای8 کلاس آموزشی (پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم) می باشد. تمام کلاس ها مجهز به ویدیو پروژکشن و لپ تاپ  می باشداز دیگر امکانات این مجتمع سالن اجتماعات هوشمند، آزمایشگاه مجهز، کارگاه کامپیوتر، کتابخانه، زمین ورزش و حیاط زیبا و با نشاط می باشد.

دبیرستان دخترانه دانشگاه از همان ابتدا با هدف تربیت انسان هدفمند و باتوجه به همه ابعاد وجودی انسان، عمل کرده است از جمله راهبرد های اساسی این مجموعه فرهنگ سازی ، بستر سازی و همسو سازی آموزش و توانمند سازی و تدوین کاربست های پژوهشی در راستای رشد و تکامل شخصیت فردی و اجتماعی دانش آموزان می باشد. این مجموعه در راستای بهره مندی فرزندان اساتید محترم دانشگاه شیراز تاسیس گردیده که در کنار این عزیزان می توانیم پذیرای دانش آموزان ساعی و مجرب دیگر نیز باشیم.

  • تعداد پرسنل 29 نفر
  • تعداد دانش آموزان حدود 123 نفر

چاپ